k+ studentopolis: Přihlas svůj nápad a získej 50.000 Kč na jeho realizaci!

Kariérní centrum: Máš skvělý nápad na kulturní, sportovní, vzdělávací nebo společenskou aktivitu, která by zaujala další studenty naší univerzity? Proměň ho ve skutečnost!

Přihlas svůj nápad a získej 50.000 Kč na jeho realizaci!

Máš nápad, který může zlepšit svět kolem tebe? Teď je ten pravý čas ho proměnit ve skutečnost!

2. září jsme spustili druhý ročník programu k+ studentopolis a hledáme právě TEBE – aktivního studenta VŠB-TUO, který má odvahu přihlásit se se svým nápadem a získat finanční podporu na jeho realizaci. Pokud máš vizi, která může přinést pozitivní změnu ve tvém okolí, přidej se k nám!

Pro koho je program určen?

Program je pro všechny studenty VŠB-TUO, kteří chtějí udělat něco navíc. Nebojíš se být podnikavý? Máš nápad, který může pomoci komunitě, životnímu prostředí, nebo může přinést inovaci? Pak jsi tu správně!

S jakým projektem se můžeš přihlásit?

Nezáleží na tom, jestli tvůj nápad řeší ekologii, sociální problémy, nebo přináší zajímavé aktivity. Každý nápad, který má potenciál zlepšit svět kolem tebe a zaujal by ostatní studenty univerzity, stojí za to. Přihlas ho a můžeš získat až 50.000 Kč na jeho realizaci!

Kde a jak se můžeš přihlásit?

Přihlášky přijímáme do 9. 10. 2024. Stačí navštívit web studentopolis.vsb.cz a jednoduše přihlásit svůj projekt. Na webu najdeš i podrobný manuál, jak to udělat. Nečekej a ukaž, co v tobě je!

Neváhej a přihlas svůj nápad!

Nepromeškej svou šanci být součástí něčeho velkého. Přihlas se, zapoj se do programu k+ studentopolis a přetvoř svůj nápad ve skutečnost!

Přihlas svůj nápad na: STUDENTOPOLIS.VSB.CZ

Program k+ studentopolis pořádá Kariérní centrum VŠB-TUO, které ti přináší spoustu příležitostí: konzultace, pohovory nanečisto, osobnostní testování, akce a workshopy, online průvodce pro studenty, k+ portál nebo třeba veletrh pracovních příležitostí kariéra+. Celou naši nabídku najdeš na webu kariernicentrum.vsb.cz.

Vloženo: 2. 9. 2024
Útvar: 9730 - Kariérní centrum