PRVÁCI, SEZNAMTE SE!!! - akce pro prváky na EKF

12. 9. 2024, 13:00 - 19:00
 Budova EKF, 17. listopadu 2172/15
PRVÁCI, SEZNAMTE SE!!! - akce pro prváky na EKF
Informace o studiu na EKF, setkání s novými spolužáky a pedagogy, občerstvení... To je akce pro všechny nové prváky na EKF.

Haló, haló. Už je to tady, první semestr! Stav se za námi na fakultu už ve čtvrtek 12. září a rozkoukej se dříve, než začneme naostro.

Začínáme ve 13:00 hodin registrací a poté následuje program pro vás prváky. Seznámíš se se studiem na vysoké škole, dozvíš se, jak to u nás chodí. Poznáš garanty jednotlivých programů a specializací a hlavně své nové spolužáky. Projdeš si naši zbrusu novou budovu a čeká Tě i občerstvení.

Více informací o programu najdeš v přiloženém letáku a mapce. A přihlásit se můžeš do neděle 8. 9. 2024. Takže to raději neodkládej.

A to nejdůležitější je link pro přihlašování: Registrace na akci „Prváci, seznamte se!!!"

PS: Kontakty, které si uděláš během studia, jsou k nezaplacení nejen v jeho průběhu, ale také dále v profesním životě, proto PRVÁCI, SEZNAMTE SE!!!

Těšíme se na Tebe!

Děkan fakulty doc. Ing. Vojtěch Spáčil, CSc.
Vedení fakulty
Garanti studijních programů